Marabout

9 last minute termínů
od 9 390 Kč

Marabout

Polopenze, All inclusive

Letecky

Jinene

1600 termínů
od 9 790 Kč

Jinene

All inclusive

Letecky

Vendome El Ksar

1089 termínů
od 10 390 Kč

Vendome El Ksar

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Royal Jinene

1549 termínů
od 10 390 Kč

Royal Jinene

All inclusive

Letecky

LTI Thalassa Sousse Resort & Aquapark

946 termínů
od 10 990 Kč

LTI Thalassa Sousse Resort & Aquapark

All inclusive

Letecky

Marhaba Club

1866 termínů
od 11 290 Kč

Marhaba Club

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Tunis Tunis poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria, Djerba, Gammarth, Hammamet Hammamet - Yasmine, Mahdia, Monastir, Nabeul, Port El Kentaoui, Skanes, Sousse, Tabarka

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Co se týče sportu, vybírat budete mezi vodními a plážovými sporty, dále jsou k dispozici společenské hry, turecké lázně, bazény. Až se Vám už nebude chtít lenošit na pláži, vyberte si některý z výletů. Např: výlet pirátskou lodí, nebo výlet na Saharu a zahaleni se projet na velbloudu, navštívit třetí největší koloseum na světě a uvidět oásu, vidět výrobu ručně vázaných koberců s možností koupě. To všechno je Vaše dovolená s dětmi.

Sousse - dovolená

Přírodní bohatství,vynikající kuchyně, kulturní programy a nádherné pláže proměnily https://www.nubis.cz/tunisko/sousse">Sousse v mezinárodní přímořské letovisko.Sousse je třetím největším městem v Tunisku.Na nejvyšším místě ve městě stojí pevnost z 9.stol. Hned vedle ní stojí Velká mešita s mramorovým nádvořím. Naleznete zde i katakomby s více jak 5000 hroby.

Sousse - dovolená s dětmi

Děti zde objeví dětský miniklub, dětský koutek, bazén s tobogánem. Většina hotelů leží přímo u písečné pláže. Ke sportování jsou k disposici vodní a plážové sporty, společenské hry, bazény. Až se Vám už nebude chtít lenošit na pláži, vyberte si některý z výletů. Např:výlet pirátskou lodí, nebo výlet na Saharu a zahaleni se projet na velbloudu, navštívit třetí největší koloseum na světě a uvidět oásu, vidět výrobu ručně vázaných koberců s možností koupě. To všechno je Vaše dovolená s dětmi.

Sousse - ubytování a strava

Ubytování včetně služeb uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Sousse - zájezdy se slevou

Navštívíte Sousse? Rádi pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.(slevy pro seniory, pro stále zákazníky,first a last minut, dětské slevy atd).

Tunisko - Sousse - last minute
Tunisko - Sousse - last minute
Tunisko - Sousse - last minute
Tunisko - Sousse - last minute
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus